Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

“Наш край” Сумщини візьме участь у виборах до рад усіх рівнів на чолі з Деркачем

Партія "Наш край" візьме участь в запланованих на жовтень 2020 року місцеві вибори в Сумській області, і її представники будуть висунуті до рад усіх рівнів, повідомляє в середу прес-служба політсили.
  • 12.08.2020
  • Інтерфакс-Україна
2020

Партія “Наш край” візьме участь в запланованих на жовтень 2020 року місцеві вибори в Сумській області, і її представники будуть висунуті до рад усіх рівнів, повідомляє в середу прес-служба політсили.

“Місцеві вибори – це інструмент змінити ситуацію в регіоні. Сумчани неодноразово довіряли мені захищати свої інтереси у Верховній Раді. Тому я прийняв рішення – очолити команду “Нашого краю” на Сумщині, яка не побоїться взяти на себе відповідальність за розвиток міст і сіл регіону. Я впевнений, одна сотня професіоналів в регіоні, об’єднаних єдиною метою, здатні змінити Сумську область”, – сказав на презентації команди “Нашого краю” Сумщини позафракційний народний депутат Андрій Деркач.

Він озвучив ключові програмні принципи партії на виборах в області.

“Дії “Нашого краю” будуть спрямовані на встановлення справедливого “соціального навантаження” на підприємства, які експлуатують сумські надра, і на боротьбу з корупцією в ЖКГ. Ми будемо контролювати розподіл землі і встановлення справедливої ​​закупівельної ціни на молоко. Серед пріоритетних сфер – медицина, соціалка, освіта та екологія”, – зазначив Деркач.

Представники партії “Наш край” вважають, що місцеві вибори повинні привести до якісних змін в житті людей.

“Місцева влада по всій країні потребують оновлення”, – зазначила депутат Сумської облради, директор ТОВ “Велетень” Надія Вайло.

У партії “Наш край” відзначають – зараз у владі потрібні фахівці, які знають місцеві проблеми і шляхи їх вирішення.

“Люди потребують професіоналів, які знають про місцеві проблеми і як їх вирішувати. Людям потрібні свої лідери, які разом з ними лікуються в тій же лікарні, діти ходять разом з іншими в місцеву школу, а бізнес дає робочі місця землякам”, – зазначив голова Путивльської міської об’єднаної територіальної громади Валерій Волков.

Одним з головних завдань партії “Наш край” на Сумщині та по всій Україні є відстоювання реформи децентралізації та місцевого самоврядування. “Саме партія “Наш край”, яка відстоює місцеве самоврядування, яка збирає під своє крило фахівців різних сфер діяльності, саме вона здатна дати громадам силу жити, працювати і творити”, – вважає заслужений працівник культури України, начальник управління культури Сумської облдержадміністрації Олена Мельник.