Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Ніколи знову!

Дорогі земляки! Шановні ветерани, фронтовики, партизани, діти війни, колишні в'язні концтаборів і ті, хто був на примусових роботах в Німеччині. Дорогі бабусі й дідусі, які відновлювали країну після війни!
  • 08.05.2018
  • газета "Неделя"
2018

Дорогі земляки! Шановні ветерани, фронтовики, партизани, діти війни, колишні в’язні концтаборів і ті, хто був на примусових роботах в Німеччині. Дорогі бабусі й дідусі, які відновлювали країну після війни!

Саме вашому поколінню випало випробування Другою світовою війною, яке забрало у вас близьких, забрало здоров’я, покалічило дитинство і молодість. Істинне розуміння цього свята – Дня Перемоги – приходить з віком. Чим далі ми віддаляємося від цього дня, тим туманніше представлення нового покоління про ті події, які з кров’ю і потом увійшли в історію.

Тому наше завдання – цінувати кожного, хто наближав Перемогу, хто був свідком злочинів нацистів. На світі немає настільки глибоких слів подяки, якими можна було б висловити нашу повагу ветеранам. Будьте з нами довше в здоров’ї і радості. Низький вам уклін і вічна пам’ять мільйонам загиблих.

З повагою, народний депутат України Андрій Деркач