Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Отримав квартиру

До Дня Збройних сил України приємний і дуже важливий сюрприз чекав на Юрія Пархоменка: йому вручили ордер на однокімнатну квартиру.
  • 11.12.2018
  • газета "Неделя"
2018

Поранений кролевчанин Юрій Пархоменко тепер має власне житло.

До Дня Збройних сил України приємний і дуже важливий сюрприз чекав на Юрія Пархоменка: йому вручили ордер на однокімнатну квартиру. 30-річний кролевчанин зараз не може пересуватись самостійно, права нога досі знерухомлена. Військовослужбовець 53-ї бригади потрапив під масований обстріл 20 квітня цього року в районі с. Кримське на Луганщині. Молодий чоловік отримав тяжке поранення обох ніг, шлунка, селезінки. Після Харківського шпиталю йому не було куди і вертатись: у Кролевці він жив з мамою та сестрою в одній кімнаті гуртожитку. Тож поранений поїхав у село Ярославець до бабусі, у чиїй хаті хоч трохи просторіше.

Виконкомом Кролевецької міської ради після клопотання військкомату і місцевих громадських організацій, волонтерів і учасників АТО прийнято рішення про надання пораненому учаснику бойових дій однокімнатної квартири загальною площею 38 м2 у будинку по вулиці Франка.

Ключі воїну передав губернатор Сумської області Микола Клочко. Народний депутат Андрій Деркач забезпечив пораненого побутовою технікою: холодильником, телевізором, пральною машиною, а також подарував привезену з Афону ікону Георгія Побідоносця, який є небесним покровителем воїнства. Міський голова Олександр Бобровицький вручив також сертифікат на 10 тисяч гривень.

– Юро, ти маєш знати, що з будь-якого питання тобі допоможуть, тож не соромся звертатися. Одужуй, – побажав Андрій Деркач.