Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

П’ятдесят на п’ятдесят

У співфінансуванні беруть участь за принципом «п’ятдесят на п’ятдесят» область та місцеві бюджети – районний і сільські. Вже вирішено питання по трьох напрямках.
  • 13.06.2018
  • газета "Неделя"
2018

На Глухівщині будуть ремонтувати дороги вскладчину.

У співфінансуванні беруть участь за принципом «п’ятдесят на п’ятдесят» область та місцеві бюджети – районний і сільські. Вже вирішено питання по трьох напрямках. Так, на відрізок до Некрасового 600 тис. грн виділяє область, 200 тис. грн – районний бюджет і 400 тис. грн – сільська рада. На ремонт дороги від траси Київ-Москва до Сопича передбачено 820 тис., з яких район надає 200 тис. грн, сільрада – 210 тис. грн. Плануються відновлювальні роботи до Годунівки (від траси до дамби) на 800 тис. грн. Район та сільська рада виділяють на це 100 та 300 тис. грн відповідно. Такий варіант фінансування став можливим завдяки спільній конструктивній співпраці народного депутата Андрія Деркача, Сумської обласної ради і ОДА.

Крім цього, на території Глухівщини ремонтуватимуть дороги і за рахунок держсубвенції. Як повідомив начальник управління ЖКГ, архітектури та містобудування РДА Ігор Фільченко, на відрізок Дунаєць-Семенівка-Р44 передбачено 5 млн грн, на дорогу до Горілого – 500 тис. грн, на напрямок Глухів – Вороніж – 4 млн грн.

За даними райадміністрації, уже освоєно 500 тисяч гривень на ямковий ремонт 4-кілометрового відрізка дороги М02-Вільна Слобода.

Нагадаємо, раніше “Неделя” повідомляла, що північні райони області отримали 105 млн грн на ремонт доріг. За словами народного депутата від цього округу Андрія Деркача, який є членом Бюджетного комітету Верховної Ради, у цьому році можливе ще виділення коштів з держбюджету окремим ОТГ чи районам на дороги.