Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Печерський райсуд відмовив у задоволенні позову “Бурісми” до Деркача

Печерський районний суд міста Києва відмовив у задоволенні позову компанії "Бурісма" до народного депутата України Андрія Деркача та ІА "Інтерфакс-Україна" про захист ділової репутації, йдеться в рішенні суду, яке оприлюднив на своїй сторінці у Facebook Деркач.
  • 22.09.2020
  • Інтерфакс-Україна, Гордон, Українські новини
2020

Печерський районний суд міста Києва відмовив у задоволенні позову компанії “Бурісма” до народного депутата України Андрія Деркача та ІА “Інтерфакс-Україна” про захист ділової репутації, йдеться в рішенні суду, яке оприлюднив на своїй сторінці у Facebook Деркач.

“Як і очікувалося, “Бурісма” програла. Печерський суд відмовив компанії в задоволенні позову проти мене й агентства “Інтерфакс-Україна”, – заявив він.

У рішенні суду, оприлюдненому на сторінці Деркача, повідомляється, що представники компанії “Бурісма” вимагали спростування інформації про те, що вони виплатили за лобістську діяльність колишньому віце-президенту США Джо Байдену $900 тис., а його синові Гантеру Байдену разом з Александром Квасневським, Аланом Аптером і Девоном Арчером $16,5 млн.

“Суд окремо наголосив: “Бурісма” у своїй заяві фактично не заперечує фактів виплат – лише їх розміри. Тобто вона згодна, що платила Байдену і його синові, але не погоджується, що саме такі суми. Боротьба з міжнародною демокорупцією триває. Далі буде – стежте за анонсами”, – зазначив нардеп.