Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Перед святом

Напередодні світлого Христового Воскресіння всі пенсіонери Глухова, району, ОТГ отримали продуктові набори, серед яких – ароматна пасочка.
  • 15.04.2020
  • газета "Неделя"
2020

Напередодні Пасхи пенсіонери отримали продукти від команди однодумців. 

Напередодні світлого Христового Воскресіння всі пенсіонери Глухова, району, ОТГ отримали продуктові набори, серед яких – ароматна пасочка. Починаючи з вихідних, десятки волонтерів розносили і розвозили пакунки з крупами, цукром та олією за адресами. У Глухові в ці дні тільки і розмов, що про неочікувану допомогу: хто ініціатор, кому роздають, що робити тим, кого не застали вдома?

Ми звернулись за коментарями до секретаря міської ради Юрія Бурлаки, який повідомив, що в цей нелегкий час для міста і країни в цілому команда однодумців згуртувалась і вирішила підтримати найуразливішу категорію під час епідемії – пенсіонерів. Тож продуктові набори з пасочками отримають усі жителі міста, кому виповнилось 65 і більше років.

– Глухів довгий час був наодинці зі своїми проблемами, і це не перебільшення. Складалось враження, що місто добровільно пішло на самоізоляцію ще 4 роки тому, відкинувши будь-яку можливість командної роботи. Вважаю, що настав час згуртуватись. Народний депутат Андрій Деркач став ініціатором акції «Допомога ближньому», його благодійний фонд «Наше майбутнє» оперативно розпочав підготовку.

Заявили про готовність включитись депутати Сумської обласної ради Олег Бояринцев і Надія Вайло, величезний внесок зробив «Кролевецький комбікормовий завод» в особі директора Олександра Андрущенка.

Ця акція стала не тільки глухівською: до неї долучились десятки помічників і волонтерів з усіх районів і ОТГ округу, соціально-відповідальний бізнес. Скажу чесно, ми всі отримали надзвичайний заряд, спілкуючись із людьми, заодно почули про проблеми, вислухали мільйон наказів. Від імені нашої команди бажаю всім здоров’я і вітаю з Великоднем! – розповів Ю. Бурлака.

Таку Пасхальну акцію благословив керуючий Конотопсько-Глухівською єпархією архієпископ Роман, який передав кожному благословіння і впевненість в тому, що з Божою поміччю ми пройдемо і це карантинне випробування.

Звісно, у такій масштабній акції виникають різні обставини, наприклад, волонтери до когось не змогли потрапити. Як повідомили у приймальні, хвилюватись не варто, пізніше можна звернутись для уточнення. Ніяких документів про статус дітей війни, інвалідність, отримувачів субсидій тощо не треба.

Нагадаємо, крім Глухова, у ці дні продуктові набори отримують пенсіонери Кролевеччини, Путивльщини, Конотопщини, Ямпільщини, Середино-Будщини.