Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Пережити ейфорію і почати працювати

Народний депутат Андрій Деркач на зустрічах з виборцями підкреслив, що найважливіша задача нового Президента – думати про економіку і залишитись людиною.
  • 22.05.2019
  • газета "Неделя"
2019

Народний депутат Андрій Деркач на зустрічах з виборцями підкреслив, що найважливіша задача нового Президента – думати про економіку і залишитись людиною.

«Якщо не будуть красти, то перспектива є», – так коротко відповів народний депутат Андрій Деркач на запитання ямпільчан щодо його ставлення до нового президента. Нардеп, який приїхав в округ провести кілька зустрічей, підкреслив, що головний результат виборів ми вже маємо: вони пройшли чесно.

Андрій Деркач вислухав сільських голів Кролевеччини і Ямпільщини, керівників районів і ОТГ, а також мав кілька неформальних зустрічей на вулиці з місцевими жителями. Головна мета – скласти разом плани, намітити найважливіші задачі, які потребують уваги народного депутата. В принципі, найболючіші питання однакові: не допустити закриття ФАПу, школи і допомогти з ремонтом доріг. Сьогодні у районах скрізь місцева влада розплющена між вимогами зверху і збіднілим народом, якого доконують то вимогою скоротити фельдшера на селі, то закриттям лікарні. На ремонти шкіл, мостів, закладів культури у місцевих бюджетах фінансів нема, тож сподіваються на гроші з держбюджету. З настанням літа традиційно впала ціна на молоко, селяни впевнені у зговорі великих переробних підприємств, які мають надприбутки, і просять вплинути на ситуацію.

А. Деркач підкреслив, що найважливіша задача нового Президента – думати про економіку і залишитись людиною. До речі, напередодні інавгурації він надіслав офіційного листа Володимиру Зеленському, в якому застеріг нововибраного главу держави від «зношених капців» Сороса, які вже намагаються його оточити. Також висловив сподівання, що Зеленський не дозволить загнати себе в глухий кут і виправдає величезну довіру українців.