Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Почти всіх

4 червня з робочим візитом Кролевеччину відвідав народний депутат України Андрій Деркач. У ході зустрічей депутат дізнався про основні проблеми, які турбують громадян.
  • 05.06.2019
  • газета "Неделя"
2019

Народний депутат Андрій Деркач відвідав Кролевеччину.

4 червня з робочим візитом Кролевеччину відвідав народний депутат України Андрій Деркач. Разом із депутатом обласної ради Олегом Бояринцевим та міським головою Олександром Бобровицьким він побував у ЗОШ №5, ОЗ “Кролевецький ліцей №3” та ЗДО №10. У ході зустрічей депутати дізналися про основні проблеми, які турбують освітян.

Зокрема, гостро постало питання про утеплення ліцею, який став опорним закладом, та підвозу дітей. Також директор школи подякувала народному депутату за постійну підтримку у вирішенні нагальних питань. Так, завдяки спільній роботі вдалося частково поміняти вікна у школі, створити спортивний майданчик для дітей.

– Хочеться, щоб нашим дітям було комфортно вчитися, а вчителям – працювати. Бо якщо дати знищити медицину та освіту, що зараз системно робиться, то села та маленькі міста перетворяться просто на пустирі для чийогось збагачення. Такі реалії, що замість того, щоб рватися вперед, щось допомагати, створювати, ми змушені постійно боротися та протистояти, щоб зберегти, що маємо, – зазначив Андрій Деркач.

Також депутати зустрілися з медперсоналом Кролевецького будинку-інтернату для громадян похилого віку, привітали працівників ПП «Ярославна» з нещодавнім днем працівників легкої промисловості.

Особливо гострі питання обговорювалися на зустрічі з працівниками ДП “Кролевеське лісомисливське господарство”. Люди поділилися з депутатом своїми побоюваннями та переживаннями про подальшу долю підприємства. Як виявилося, через не підйомні податки та зміни до стандартизації деревини, лісгоспу загрожують борги. Народний депутат пообіцяв взяти це питання під особистий контроль. Керівництво готує відповідні звернення та документацію для того, щоб фахові юристи допомогли розібратися у питаннях.

Міський голова Олександр Бобровицький подякував за постійну підтримку та співпрацю.

– Кролевець за цей рік отримав більше 40 мільйонів гривень – це чи не найбільше в області. Про таке лише можуть мріяти інші міста. Нам вдалося зробити чудову об’їзну та тротуари, вирішити вічну проблему з прибудинковими територіями на Шанхаї – це те, що турбувало усіх кролевчан. За цих кілька років спільної роботи у нашому місті відкрилася фабрика, асфальтовий завод, збільшилися потужності комбікормового заводу. Зараз наш залізничний вузол займає друге місце по відвантаженню вагонів. Ми маємо близько тисячі додаткових робочих місць. У всіх цих справах не обійшлося без допомоги Андрій Леонідович. Лише дзвінок – і ця людина робила усе можливе, щоб допомогти. Якщо ми будемо і надалі дивитися в один бік, працювати разом злагоджено, то Кролевець буде змінюватися з кожним роком, – підсумував Олександр Бобровицький.