Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Подарунок від депутатів

  • 28.06.2017
  • газета "Неделя"
2017

На вихідних табір відпочинку «Ластівка» відкривали святково, з солодощами та веселощами.

Батути, атракціон віртуальної реальності, лазертаг, досхочу солодкої вати, морозива… Такого початку зміни дітлахи у таборі «Ластівка», що в селі Погорілівка на Кролевеччині, ще не бачили!

– Найбільше сподобався атракціон віртуальної реальності. Я на ньому забавлялася кілька разів. Суперово кататися на американській гірці, таке враження, що це відбувається насправді. А хлопці цілий день ганяли у лазертаг. Їх ледь на обід дозвалися, – захоплено ділиться Софія.

Наймолодші не відходили від солодкої вати. Зрозуміло, що не завжди є змога поласувати улюбленими смаколиками від душі. Такий казковий день для дітлахів та їх батьків влаштували народні депутати Андрій Деркач та Ігор Молоток. Вони особисто завітали на святкове відкриття першої у цьому році зміни. Кожний загін отримав спортивний інвентар та солодощі. Тож гарний настрій малечі та дорослим було гарантовано. Діти, у свою чергу, одягли на депутатів фірмові хустинки табору на знак вдячності за подаровані емоції.

Привід для гучного святкування дійсно особливий: уперше за багато років «Ластівка» запрацює у повну силу.

– Табір не впізнати, – розповідає Олеся Богачова із загону «Шухер», яка уже п’ятий рік поспіль приїжджає сюди на відпочинок. – Нові ліжка, зручні матраци, жовто-блакитні штори. Дуже патріотично, але найбільше тішить, що є WI-FI. Насправді, це круто!

Директор табору Олександр Ломака ділиться, що, крім меблів та фіранок, відремонтували душові та встановили нові бойлери, адже раніше воду для купання гріли на кочегарці. На усе це виділили 180 тисяч гривень з районного бюджету. Максимально табір вміщає 101 дитину, путівка коштує 3,5 тис. гривень за 21 день. Для окремих категорій дітей їх закупили за районний та обласний кошт. Частину путівок оплатили установи та організації для дітей своїх працівників. Тут відпочивають вихованці від 7 до 18 років. Крім ігор та щоденних справ, їх водять купатися на озеро. Цього року там теж зміни: на пляж завезли пісок, усе пофарбували, прибрали територію.

– У табір наша Софійка піде вперше, бо почули, що тут зробили ремонт. Останнім часом в Україні усе тільки закривається, а ось у нас навпаки – у «Ластівки», в яку ходила ще я, відкривається нове дихання. Це радує. Дітям потрібно десь відпочивати, оздоровитися. Поряд ліс, річка. Дуже здивував масштаб свята з приводу відкриття. Дякуємо усім організаторам, і діти, і батьки у захваті, – ділиться мама Тетяна Яковина.