Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Райони отримали гроші

  • 21.06.2017
  • газета "Неделя"
2017

Визначилися об’єкти, які включені Кабміном в фінансування на 2017 рік.

Субвенція на соціально-економічний розвиток окремих територій отримана за сприяння народного депутата Андрія Деркача і спрямована, в основному, на школи і дитячі садки округу.

Так, НВК в селі Грузьке Конотопського району отримало 512 тис. грн на капремонт. На Ямпільщині півмільйона витратить Орловський НВК на обладнання котлів на альтернативному виді палива, 206 тис. грн спрямовано на капремонт даху районного ЦДЮТ, 173 тис. грн отримала Дружбинська школа №2 на заміну вікон.

Кролеветчина отримала в загальному додатково близько 1,4 млн грн. Їх розподілили на капремонти топкових в НВК сіл Бистрик і Локня, капремонт даху Мутінської амбулаторії та придбання обладнання для ФАПів, а також виділено кошти на завершення водопроводу в селі Грузьке.

Путивльська ЗОШ №2 ім. Г.Я. Базими 400 тис. грн планує витратити на реконструкцію будівлі. Капремонти готові робити в Чернацькому НВК (374 тис. грн) і Зноб-Новгородському будинку культури (312 тис. грн) на Середино-Будщині.

4,3 млн грн в загальному направлено на заміну вікон і утеплення відразу чотирьох шкіл Глухівського району: Некрасовську, Есманску, Баничську і Улановську. Села Макове, Івот, Коротченкове, Миронівка та Ображіївка Шосткинського району отримали близько 1,7 млн ​​грн на ремонт доріг та вуличного освітлення, обладнання санвузла в школі.