Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Робочий візит народних обранців на Кролевеччину

  • 10.02.2017
  • сайт Кролевецької районної ради
2017

10 лютого, Кролевеччину з робочою поїздкою відвідали   народний депутат України  Андрій Деркач, депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев. У ході візиту, народні обранці спільно з головою Кролевецької районної ради Миколою Авраменком завітали до Бистрицької сільської громади та до Кролевецької загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів №2 ім. М.О. Лукаша.

1

Перебуваючи на території Бистрицької сільської ради Андрій Леонідович  зустрівся з активом села, відвідав Бистрицький НВК, сільський Будинок культури, Свято-Троїцький храм. Як зазначила директор  НВК,  протягом останніх років, за сприяння Андрія Леонідовича проведено заміну вікон на металопластикові у Бистрицькому НВК (200 тис.грн.), встановлено дитячий майданчик в дошкільному підрозділі закладу. Також, у грудні минулого року, за рахунок коштів Державного бюджету було придбано інтерактивну дошку та мультимедійний проектор для впровадження інноваційних підходів у процес виховання та навчання дітей.

Також, як відмітив сільський голова, депутатом надано суттєву допомогу по проведенню робіт з реконструкції Свято-Троїцького храму (капітальний ремонт даху, встановлення куполу,  реставровано ікону Святого Феодосія Чернігівського).

2

Наприкінці зустрічі, голова районної ради Микола Авраменко акцентував увагу, що у 2016 році Проект Капітального ремонту Бистрицького сільського Будинку культури в с. Бистрик став переможцем у конкурсі на фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (загальна сума — 371,895 тис.грн.).

Сільський голова Дмитро Демиденко від імені громади звернувся до Андрія Леонідовича з проханням включити питання капітального ремонту котельні навчально-виховного комплексу та  проведення заходів з енергозбереження Бистрицького навчально-виховного комплексу в проекти, що будуть фінансуватися у 2017 році за рахунок субвенції з Державного бюджету на соціально-економічний розвиток територій.

3

Спілкуючись з педагогічним колективом  Кролевецької загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів №2 ім. М.О. Лукаша Андрій Деркач привітав вчителів, батьків та учнів з 120 річним ювілеєм школи. Також привітав Станіслава Яценка з перемогою у другому турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Інформатика», який в свою чергу подякував поважним гостям за сприяння у придбанні комп’ютерного класу для школи. Директор школи Ірина Ілляшенко подякувала народному депутатові за сприяння у виділенні субвенції з державного бюджету на проведення заходів з енергозбереження (заміна вікон на металопластикові), придбання інтерактивної дошки та мультимедійного проектора.

4

Голова Кролевецької Спілки ветеранів Афганістану Анатолій Максименко подарував народному депутатові книгу Миколи Калюка «Афганські дороги», присвячену 28 річниці виведення військ з Республіки Афганістан), до виділення коштів на видавництво якої долучився і Андрій Леонідович.

Під час зустрічі  директор загальноосвітньої школи №1, керівники НВК №6 та № 4  звернулися до Андрія Деркача щодо сприяння у виділенні коштів з державного бюджету для проведення заходів з енергозбереження навчальних закладів  та передали відповідні письмові клопотання.