Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Середина-Буда відсвяткувала день міста

П’ятого вересня День міста відзначив найпівнічніший край Сумщини – Середина-Буда. У центрі з ранку почали працювати атракціони для дітей: батути, гірки, гойдалки, електромобілі.
  • 06.09.2021
  • газета "Неделя", Sumy Today, Sumy Post, 0542.ua, Глухов.Инфо
2021

П’ятого вересня День міста відзначив найпівнічніший край Сумщини – Середина-Буда. У центрі з ранку почали працювати атракціони для дітей: батути, гірки, гойдалки, електромобілі. На святковому ярмарку гості купували презенти для себе та рідних, а в сквері розгорнулася торгівля зі всілякими смаколиками.

Привітати серединабудців приїхали помічник народного депутата України, лідера партії «НАШ КРАЙ» Андрія ДЕРКАЧА, голова обласної організації партії, депутат облради Валентин ДОБРОВ та голова Шосткинської райради Вікторія СОКОЛ.

 «Середина-Буда завжди славилась людьми – талановитими, щирими, добрими й працелюбними. Саме завдяки їх старанням, умілим рукам, натхненній праці, місто живе і розвивається. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються мрії. Рухайтесь завжди вперед – до нових вершин та звершень! Хай квітне Середина-Буда!», – передав зі сцени вітання від народного депутата Валентин Добров.