Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Що з госпітальним округом?

  • 08.02.2017
  • газета "Неделя"
2017

Питання виділення на Сумщині окремого госпітального округу з центром у Глухові залишається дуже важливим.

На даний момент ніхто не може однозначно сказати, як буде розвиватись медична реформа і що вийде з перерозподілу територій на нові округи, які медичні послуги і де саме ми будемо отримувати.

госпітальний округ

Втім, на своїй сторінці у соцмережі мер Глухова Мішель Терещенко вже повідомив, що «ми не маємо шансу стати центром майбутнього госпітального округу. Це нереально. Але ми отримаємо особливий статус для нашої лікарні і, ймовірно, зможемо розвивати її ще більше, не маючи тиску від необхідності бути в центрі госпітального округу». Хто тисне, і чому погано бути центром госпітального округу, він не повідомляє.

У той же час жодної офіційної інформації щодо остаточно вирішеного Урядом питання округів зараз нема. На минулому тижні очільник обласного управління охорони здоров’я Сергій Бутенко, проводячи в Ямполі нараду, підтвердив інформацію, що планується Глухівський округ, і навіть обмовився, що в певних колах розглядалась можливість приєднати до нього і частину Ямпільського району.

А от інформація, якою поділився народний депутат Андрій Деркач, останню надію поки не забирає. Так, на сторінці у Фейсбуці нардеп виклав лист-відповідь в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Вона повідомляє, що на сьогодні МОЗ опрацьовує документи, подані обласними державними адміністраціями з тим, щоб передати на затвердження Уряду. У листі сказано, що у пропозиціях Сумської ОДА передбачається створення Глухівського госпітального округу.

«На данный момент все движется к тому, что он будет создан! Продолжаю держать данный вопрос на контроле», – повідомляє Андрей Деркач.