Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Що забули вставити у звіт розвідки США і як Петро країною керував (АУДІО)

У світлі звіту розвідки США і згадки мого прізвища в ньому, вважаю за необхідне пролити світло на те, як даний звіт формувався, яка роль Порошенко в цій історії і які реальні наслідки звіту для керівництва України.
  • 18.03.2021
  • Особистий telegram-канал Андрія Деркача
2021

У світлі звіту розвідки США і згадки мого прізвища в ньому, вважаю за необхідне пролити світло на те, як даний звіт формувався, яка роль Порошенко в цій історії і які реальні наслідки звіту для керівництва України.

Почну з мого «резидентського минулого», яке американська розвідка вважає втручанням у вибори в США.

Полягає «втручання» в чотирьох відкритих прес-конференціях, які, на думку розвідки, привели до нібито значних зрушень в геополітиці.

Отже. Практично кожна моя прес-конференція містила аудіозаписи розмов колишнього президента України Петра Порошенка і на той момент екс-віце-президента США Джозефа Байдена, а також Порошенко і президента РФ Володимира Путіна. На кожному із записів Порошенко то схилявся перед Джозефом Байденом, то тиснув руку і обіймав Володимира Володимировича, вітаючи з Першотравнем.

І кожна прес-конференція містила свідоцтва, документи, факти і мала юридичні наслідки.
Наприклад, після однієї з конференцій пішов висновок комітету Сенату США з внутрішньої безпеки і справ уряду у вересні 2020 року.

Цитую:
«16 квітня 2014 року віце-президент Байден зустрівся з діловим партнером свого сина Девоном Арчером в Білому домі. Через п’ять днів Україну відвідав віце-президент Байден, і незабаром він був названий в пресі як «публічна особа комунікації адміністрації з Україною».
На наступний день після свого візиту, 22 квітня, Арчер увійшов до ради директорів Burisma. Шість днів по тому британські офіційні особи вилучили 23 мільйони доларів з лондонських банківських рахунків власника Burisma, Миколи Злочевського. Чотирнадцять днів по тому, 12 травня, Хантер Байден увійшов до ради директорів Burisma, і протягом наступних кількох років Хантеру Байдену і Девону Арчеру платили мільйони доларів від корумпованого українського олігарха».

За фактом іншої моєї прес-конференції щодо міжнародної корупції, правоохоронними органами України було порушено кримінальні справи і розпочаті розслідування. А по одному з випадків, де фігурує прізвище Байдена і Злочевського, Національне антикорупційне бюро України в 2020 році затримало представника фірми «Burisma» на найбільшому за всю історію Європи хабарі в розмірі 6 млн у.о. Нагадаю, хабар стосувалася зминання справи щодо скандалу з фірмою «Burisma», Злочевським та Байденом.

Ще раз. Кожна моя прес-конференція містила обґрунтовані факти того, як керівництво України віддало країну під зовнішнє управління в обмін на можливість грабувати власний народ. Практично по кожному випадку державні органи або України, або інших країн бачили законну підставу відкривати кримінальні справи або виходити зі звітами, які підтверджують оприлюднені мною факти. І зараз в США триває розслідування відносно сина Байдена Хантера щодо можливих фактів несплати податків і відмивання грошових коштів. Зокрема, українського походження.

Тому, у мене питання: в який саме темі, американська розвідка побачила загрозу і факти втручання у вибори в США?

У темі міжнародної корупції, коли Петро Олексійович прибирав з посад людей, які заважали «Бурізмі» заносити сім’ї Байденів за політичний «дах» мільйони доларів і про які доповідав фінмонтірінг Латвії в 2016 році?

Або в темі грабунку українців, коли Петро підняв для власного населення тарифи на 100%, тому що друг Джо попросив в обмін на мільярд кредитних гарантій?

Або на темі зовнішнього управління, коли Джозеф просив Петра прибрати гепрокурора Шокіна і поставити іноземних наглядачів на реверс українського газу і держкомпаній, а також підім’яти під себе Верховну Раду?

Або, коли Петро бігав і збирав голоси у Верховній Раді і спілкувався з Прем’єром власної країни через віце-президента США?

Навряд чи. У цих темах є корупція, є зовнішнє управління, але немає втручання у вибори. А з’явилося воно в звіті, тому що взаємовигідне співробітництво двох топ-чиновників стало відомо всьому світу. Один заокеанський чиновник, який вирішив з сином заробити на тубільцях, знайшов місцевого баригу, який вже давно заробляв зі збитків власного народу.
У нас в країні прислів’я є відповідна: «Яке їхало, таке й здибало».

Мене, як «резидента всіх світових спецслужб» обурює поведінка колег з розвідки США. Шановні професіонали з розвідслужб і спецслужб США витрачали десятки років праці на створення іміджу і багато в чому заслуженої поваги до американських спецслужб. І тут вся повагу за раз розбивається насмиканим з інтернету «highly likely» звітом. Аллен Даллес, Білл Донован і Едгар Гувер плакали б від сорому, побачивши такий звіт.

Але головне, що мене турбує – це не проблеми компетентності развідорганів США. А те, що в Україні знову розігрується колоніальна схема зовнішнього управління з циклу «слухайте, що кажуть і можете красти. Виконуйте завдання Великого брата і можете віджимати власність і красти на потоках».

Знаєте, що виходить, коли телепродюссер-ларьочник Єрмак, він же глава Офісу, починає співпрацювати з ветеринаром секретарем РНБО Даниловим з магазину «Зоокуточок»? Розширене засідання РНБО. Але в підсумку засідання вже виходить скасування Конституції, блокування судової системи і переведення її в ручне управління, закриття ЗМІ і як підсумок – узурпація влади, корупція і ганебні розслідування по зраді Батьківщині в результаті харківських угод і Переяславської ради Богдана Хмельницького 1654 року.

«Творчим результатом» засідань РНБО стало тільки одне. Була створена п’ятнична черга з бізнесменів, які намагаються отримати імунітет від санкцій і зберегти бізнес, а також нардепів, яких погрозами санкцій примушують до політлояльності.

Хочу звернутися до телепродюсера-ларьочника Єрмака і ветеринара зоолога Данилова! Ви узурпували владу, сіли на потоки і займаєтеся державним рекетом. Вивели Україну з правового поля. Ви грабуєте ще тупіше, ніж Петро Олексійович. Ви готові віддати весь парламент і будь-якого громадянина України під санкції аби залишитися на потоках.

Але найголовніше: ви заганяєте себе в кут, а країну – в піке і не знаєте як з цього вибратися.

Коли ви дієте “по-бєспрєдєлу” поза правовим полем і Конституцією, то не сподівайтеся, що з вами вчинять за законом. Вивчайте історію: ті, хто запускає механізм позасудових неправових переслідувань, сам потім потрапляє під маховик репресій.

Зібралися на обшуки до депутатів?
Так я вас вже тиждень чекаю! У приймальні рівними рядами розклав папки для зустрічі гостей. Тоді країна, нарешті, дізнається і про втручання у вибори в США і інші комерційні пригоди одного телепродюсера. Привіт Андрію Єрмаку! А також дізнається, хто і які незаконні розпорядження давав і які документи з іноземними спецслужбами в інтересах яких держав підписував. І яку інформацію зливав. Привіт Данилову, Баранецькому і Кондратюку! Все віддам за описом «Акт! Протокол! Здав, Прийняв!» тільки головне долучіть документи до вже зареєстрованих кримінальних проваджень. Розслідування все одно будуть …

Яка ж роль Порошенко в історії звіту розвідки? Та ніякої! Він молився, щоб не потрапити в цей звіт, тому що наговорив на вічні санкції по американським політичним поняттям і довічне ув’язнення за українськими законами.

Сьогодні я публікую ще один запис того, як злодій і корупціонер на чолі держави за допомогою президентських повноважень і російського мату грабував українців. Йдеться про рейдерське захоплення Приватбанку руками Петра Олексійовича, який за допомогою Гонтаревої і через «нах..й, б..дь!», Як зазвичай, нагинає закон і здоровий глузд. У записі нижче, людина з голосом Порошенко вчить підлеглого як вирішити проблему по беззаконню і швидко, а не за законом.

Як представник народу України, відстоюю інтереси виключно українського народу, займався і займаюся боротьбою з корупцією, зокрема міжнародною, і зовнішнім управлінням, це мої прямі зобов’язання, як народного депутата України.

Тому кожен раз, коли хтось мені буде розповідати про «агентів КДБ» та інших «резидентів ФСБ» я буду публікувати черговий запис або документ, де дуже чітко зрозуміло: хто кому і за скільки продавав Україну. Адже є у керівників нашої держави улюблена професія – Батьківщиною торгувати. Так нехай про неї знають всі.

P.S. Сподіваюся, добірний російський мат і корупційні маневри Петро Олексійович не будуть кваліфіковані «кращими» розвідками світу, як втручання у вибори в США. Хоча, хто знає …