Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Служу українському народові

У Глухові святковим концертом відзначили День Національної поліції. У міському палаці культури зібрались правоохоронці, аби почути слова вдячності та щирі привітання.
  • 10.07.2019
  • газета "Неделя"
2019

У День Національної поліції начальник Глухівського ВП декламував вірші.

У Глухові святковим концертом відзначили День Національної поліції. У міському палаці культури зібрались правоохоронці, аби почути слова вдячності та щирі привітання. Грамотами та подяками нагородили мужніх чоловіків та жінок місцева та районна влада, представники Березівської та Шалигинської громади. Зі сцени привітав правоохоронців народний депутат України Андрій Деркач. Він наголосив на тому, що сьогодні єдина структура, яка тримає державу, – це поліція.

– Ми цінуємо вашу працю і, повірте, будемо намагатися робити все для вашого забезпечення, незалежно від того, хто сьогодні при владі та хто в опозиції, бо безпека громадян і території – це наша з вами відповідальність, – сказав нардеп.

Щиро аплодував зал виступу начальника Глухівського відділу поліції підполковника Олексія Борковця.

– Сьогодні тут знаходиться три чверті працівників Глухівського відділу, бо всі інші зараз на службі. Поліцейські цілодобово охороняють ваш спокій та ніколи не ставлять телефон у режим без звуку. Правду кажуть, що в дружин поліцейського іде вислуга рік за три, бо вони втричі менше вдома бачать своїх чоловіків. Ніхто так, як близькі, не знає, чого вартує наша робота, – сказав О. Борковець та продекламував вірша, якого присвятив дружинам та матерям.

Кожен поліцейський Глухівського ВП, виходячи на сцену ,аби отримати подяку, голосно казав «Служу українському народові!».