Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Солодко й приємно

  • 21.06.2017
  • газета "Неделя"
2017

Привітали медиків з професійним святом.

У районному будинку культури та міському палаці культури зібрали представників центральної районної лікарні, центру первинної медико-санітарної допомоги, 3-ї обласної психо-неврологічної лікарні, станції швидкої допомоги, медичних установ інтернатного типу, фельдшерсько-акушерських пунктів. З професійним святом медиків привітали представники влади міста та району.

– У своєму повсякденному житті ви часто не маєте спокою, часу на відпочинок. Навіть не маєте права на свої емоції та страх. І вдень, і вночі ви знаходитесь з людьми, які потребують медичної допомоги, підтримки та участі.   Завдяки вам тисячі жителів Глухівського району зараз можуть бачити посмішки своїх рідних, зустрічати новий день, насолоджуватися життям, – наголосила заступник голови районної ради Галина Стороженко.

Після урочистостей на гостей чекали вітання від танцювальних та співочих колективів Глухівщини. За вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги фахівцям вручили подяки від народного депутата України Андрія Деркача. Також солодкими дарунками від депутата привітали всіх медиків округу.