Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Стало традицією

У Глухові замість квітів на останній дзвоник несли гроші на благодійність. Останній дзвоник у глухівських школах пролунав 31 травня.
  • 01.06.2019
  • газета "Неделя"
2019

У Глухові замість квітів на останній дзвоник несли гроші на благодійність.

Останній дзвоник у глухівських школах пролунав 31 травня. Зранку красиві урочисто вбрані учні поспішали на свято, однак мало хто ніс у руках дорогі букети, хіба що домашні півонії чи іриси.

Вдруге школи взяли участь в акції: гроші, які мали б витратити на квіти, пожертвували на благодійність. У кожного закладу була своя мета. Наприклад, у ЗОШ №2 зібрали 17 тис. грн на підтримку учня 8-Б класу Руслана Пінчука, який потребує довготривалого лікування. У ЗОШ №6 частину коштів долучили до реставрації місцевої пам’ятки – будинку Міклашевськокого, а частину розділили між хворим учнем школи та малою Марійкою Кудояр, яка уже три роки бореться з раком та його наслідками. Цій же дівчинці перерахував більше 12 тисяч колектив ЗОШ №1.

Глухівчанам така традиція припала до душі. Якщо минулого року деякі батьки сумнівалися, чи пристойно відпускати своє дитя без квітів, то зараз це не викликало уже ніякого дискомфорту. 20, 50, 100 гривень – усе в загальну скарбничку. Нагадаємо, в минулому році до такої акції вдалися, коли усі заклади збирали допомогу маленькому Михайлику Кулику. До речі, хлопчик зараз абсолютно здоровий!

Лінійки поки ніхто не відміняв, тому вони відбулися як завжди: урочисто, з піснями, танцями та настановами. Так, випускників та усіх школяриків ЗОШ №2 приїхали привітати народний депутат України Андрій Деркач та депутат обласної ради Олег Бояринцев.

– Любі випускники, на вас точно чекає лише гарне світле майбутнє. Тому налаштуйтеся на позитив. Ви обов’язково будете досягати успіхів. Немає жодного покоління, яке б жило легко: комусь дісталася війна, комусь відновлення. Вашим вчителям та батькам – роки перебудови. Сьогодні – це іноземні окупанти. Але все ж будь-які проблеми проходять. І саме від вас буде залежати майбутнє нашої країни, – звернувся Андрій Деркач.

Багато гарних слів лунало і на адресу педагогів. Вчителі школи Наталя Овчаренко, Сергій Тищенко, Наталя Давиденко, Оксана Майборода, Тетяна Кабанова отримали почесні грамоти від голови Сумської облдержадміністрації.