Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Столичні ортопеди оглянуть усіх школярів

  • 16.11.2016
  • газета "Неделя"
2016

На цьому тижні з Глухівського району стартувала медична програма «Здорова дитина». За ініціативою народного депутата України Андрія Деркача лікарі-ортопеди оглянуть усіх школярів у навчальних закладах. Перші прийоми вже відбулись у Березі, Бачівську, Есмані, Шалигиному, Дунайці, Іващенковому. Частіше всього ортопеди діагностують у дітей середнього шкільного віку плоскостопість та викривлення хребта.

Сучасні діти мало рухаються, це погано впливає на формування організму. Лікарі всього світу відзначають, що за останні 10 років збільшилася кількість дітей і підлітків, котрі мають ту чи іншу ортопедичну патологію.

Як повідомляють у приймальні народного депутата, у навчальних закладах Конотопського, Кролевецького, Путивльського, Середино-Будського, Шосткинського та Ямпільського районів профілактичний огляд школярів висококваліфікованими лікарями-ортопедами проведеться згідно графіку до зимових канікул. Дітям, у яких буде діагностовано плоскостопість або схильність до неї, видаватиметься спеціальний масажер для ніг. Також лікарями надаються обов’язкові рекомендації з виконання певних фізичних вправ.

Програма є недержавною, здійснюється не за бюджетні кошти, реалізується за підтримки благодійного фонду Андрія Деркача «Наше майбутнє».

Нагадаємо, паралельно триває прийом жінок відомим лікарем-мамологом.