Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Сучасні освітні засоби у школах Кролевеччини

  • 15.12.2016
  • сайт Кролевецької районної ради
2016

Концепція «нової школи», яку проголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на засіданні Уряду, окреслила перспективи гальмування реформ в освітянській галузі і головним чинником тут є «зниження якості людського капіталу і, як наслідок, погіршення конкурентоспроможності економіки України;  втрата науково-технічного потенціалу держави». Іншими словами, без належного методичного рівня та матеріально-технічної бази наші діти не в змозі будуть, в повній мірі реалізувати свій потенціал та на рівних конкурувати з учнями європейських шкіл.

З року в рік районна влада  вишукує кошти най необхідніше: зарплати педагогам, ремонт покрівель, систем опалення, заходи з енергозбереження. Наші школи тільки мріють про сучасні кабінети фізики, хімії чи інформатики, все це  звісно є, але матеріальна база не відповідає вимогам сьогодення.  Порівнювати звичайну сільську школу з ліцеєм в обласному центрі чи в мегаполісі взагалі немає сенсу. Але і в Києві і в Кролевці навчаються діти, ті діти, яким будувати майбутнє нашої держави.

Грузчанська ЗОШ

Грузчанська ЗОШ

Перші кроки вже зроблено. За ініціативи  народного депутата України   Андрія Деркача міські  школи № № 1, 3 та 5 отримали сучасні медійні комплекси «Інтерактивна дошка».  Інтерактивна дошка — це сенсорний екран, приєднаний до комп’ютера, зображення з якого передає на дошку проектор. Вона працює одночасно як монітор комп’ютера і як звичайна дошка. Досить доторкнутися до поверхні дошки, щоб керувати програмами, запущеними на комп’ютері. Використовуючи дошку, ви можете відкривати файли, працювати з Інтернетом, писати поверх будь-яких додатків, веб-сайтів і відеозображень за допомогою спеціальних маркерів. Закінчивши роботу,   є можливість зберегти всі ваші записи для подальшого використання.

Червоноранківський НВК

Червоноранківський НВК

Не забули і про  сільських дітей. Навчальні заклади сіл Божок, Грузьке, Дубовичі, Тулиголове отримали аналогічне устаткування, вартість якого сягає 40 тис. грн. за мультитимедійний інтерактивний комплекс.

Кролевецька СШ №3

Кролевецька СШ №3

Ця акція допоможе майбутнім випускникам не почувати себе «білими воронами» при вступі до вищої школи і наближає рівень освіти наших дітей до сучасних стандартів.