Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Суд розглядає справу проти Гройсмана через непризначення міністра охорони здоров’я

  • 26.10.2017
  • NewsOne, Интерфакс-Украина, ЦензорНет
2017

Окружний адміністративний суд Києва розпочав розгляд справи проти прем’єр-міністра Володимира Гройсмана щодо призначення міністра охорони здоров’я.

Про це повідомив в ефірі телеканалу NewsOne один з позивачів народний депутат Андрій Деркач, інформує Інтерфакс Україна.

За словами Деркача, суд визначив короткий термін розгляду даного позову.

“Сьогодні суд почав розгляд справи проти Гройсмана. Ми наполягали на тому, щоб терміни розгляду були адекватні. Продовження антиконституційних дій прем’єр-міністра з непризначенням міністра охорони здоров’я створює ситуацію для протягування незаконної медичної реформи. Ця реформа порушує Конституцію і вводить платну медицину, призводить до розвалу системи охорони здоров’я, в першу чергу в селах і малих містах “, – зазначив Деркач.

Депутат також повідомив, що наступне судове засідання призначене на 8 листопада.

“У будь-якому випадку Кабінету Міністрів доведеться відповідати за власну бездіяльність”, – додав Деркач.

Як відомо, Андрій Деркач разом з колегами Валерієм Дубілем та Юрієм Одарченко подали в суд на прем’єр-міністра Володимира Гройсмана щодо призначення міністра охорони здоров’я. Депутати хочуть змусити КМУ внести подання на призначення міністра. Уляна Супрун виконує обов’язки глави міністерства вже більше року.