Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Суд вимагає розкрити дані про склад коаліції депутатів

Окружний адміністративний суд Києва вимагає підтвердити від Верховної Ради інформацію про наявність коаліції народних депутатів та вимагає надати її персональний склад.
  • 07.03.2019
  • Українська правда, РБК-Україна, ТСН, Ракурс, Ділова столиця
2019

Окружний адміністративний суд Києва вимагає підтвердити від Верховної Ради інформацію про наявність коаліції народних депутатів та вимагає надати її персональний склад.

Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва.

Суд прийняв відповідне рішення стосовно позову Андрія Деркача щодо зобов’язання координаторів коаліції внести прем’єр-міністру пропозиції щодо кандидатури міністра охорони здоров’я.

“Суд ухвалив витребувати у Верховної Ради, Апарату Верховної Ради, коаліції депутатських фракцій у парламенті відомості, станом на 28 лютого 2019 року, із зазначенням прізвищ, імен, по батькові народних депутатів, що входять до складу коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді, яка діє на підставі угоди про коаліцію депутатських фракцій “Європейська Україна” від 27 листопада 2014 року”, – йдеться у повідомленні.

Відповідну інформацію суд ухвалив витребувати і у координаторів відповідної коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді Артура Герасимова та Максима Бурбака.

Витребувані матеріали або письмові пояснення з поясненнями неможливості надання суду витребуваних доказів повинні подати до 12 березня.

Нагадаємо:

  • Позивач Андрій Деркач просить суд, визнати протиправною роботу координаторів коаліції, бо вони не запропонували прем’єру-міністру кандидатури міністра охорони здоров’я.
  • Крім того, Деркач просить зобов’язати Герасимова та Бурбака внести пропозиції прем’єру щодо кандидатури очільника МОЗ.