Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

«Свобода мільйонів важливіша крісла»

Народний депутат Андрій Деркач пояснив, чому він голосував проти воєнного стану в країні.
  • 30.11.2018
  • Обозреватель, газета "Неделя"
2018

Народний депутат Андрій Деркач пояснив, чому він голосував проти воєнного стану в країні.

За законопроект “Про введення воєнного стану в Україні” (№9338) “ЗА” проголосували три нардепи від Сумщини: Микола Лаврик (фракція БПП “Солідарність”), Олег Медуниця (“Народний фронт”) і Олександр Сугоняко (БПП “Солідарність”) . “ПРОТИ” проголосував нефракційний Андрій Деркач. Ігор Молоток (група “Воля народу”) і Владислав Бухарєв (ВО “Батьківщина”) були відсутні.

Андрій Деркач на сторінці в Фейсбуці написав: «З сьогоднішнього дня у вас можуть відібрати бізнес, майно, право на пересування, відібрати освіту дітей, в кінці кінців відібрати вашу свободу.

Це не страшний сон. Це нова реальність. Хаос, в який влада ввела жителів рідної мені Сумщини, і ще 9 областей, проголосувавши за введення воєнного стану.

«Війна – це мир». Слоган з антиутопії став фундаментом передвиборної стратегії однієї людини і з сьогоднішнього дня втілюється в життя. Поки буде війна, вони можуть робити з країною все, що завгодно. Війна для нас – це мир і добробут для них.

Я проголосував проти введення воєнного стану. І зробив би це ще раз.

Тому що свобода мільйонів важливіше одного крісла.

Навіть, якщо воно президентське ».

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада підтримала введення воєнного стану в 10 областях України, які межують з Російською Федерацією і Придністров’ям, а також в акваторії Азовського моря на 30 днів. Відповідне рішення підтримали 276 народних депутатів.