Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Святковий сезон

Ось і розпочався улюблений сезон всіх дітей: від свята Миколая до Різдва на всіх чекають подарунки, веселі розваги, гості.
  • 20.12.2018
  • газета "Неделя"
2018

Дітлахи отримали подарунки від народного депутата.

Ось і розпочався улюблений сезон всіх дітей: від свята Миколая до Різдва на всіх чекають подарунки, веселі розваги, гості. Але дорослі мають подбати, щоб ніхто не залишився без уваги і турботи, щоб усі діти відчули, що свято приходить до кожного.

Напередодні Дня святого Миколая-чудотворця в виборчий округ традиційно приїздить народний депутат Андрій Деркач. Цьогоріч він, як і завжди, привіз подарунки у Путивльську загально­освітню школу-інтернат та Шалигинську спеціальну ЗОШ-інтернат, поздоровив колектив і вихованців Глухівського мі­ського центру реабілітації, подбав про нові іграшки для дитячого садка в селі Слоуті Березівської громади. Разом з ним у гості до діток ходили депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев, голова Путивльської райради Євген Южаков і мер Путивля Валерій Волков, голова Глухівської РДА  Вікторія Сокол і голова райради Олексій Ткаченко, Березівський сільський голова Надія Артеменко.

Майже скрізь повним ходом іде підготовка до новорічно-різдвяних свят, прикрашаються кімнати, встановлюються ялинки. Саме такими – радісними і щедрими для кожного – мають бути ці дні. Як повідомили в приймальні народного депутата, отримають подарунки від А. Деркача і багатодітні родини, і діти-сироти, й інваліди, і ті, хто потрапив у складні життєві обставини з усього округу, а це Глухів, Глухівський, Ямпільський, Середино-Будський, Кролевецький, Путивльський, частина Шосткинського та Конотопського районів.