Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Свято вдалось

  • 05.10.2016
  • газета "Неделя"
2016

Путивль феєрично відзначив День міста.

Цього року святкування призначили не на День визволення міста від фашистів, а на 3 жовтня – День пам’яті місцевошанованого святого Іоанна Путивльського.

– Було всього три святих градоначальника на всю Київську Русь. Один з них – наш Іоанн Путивльський, – розповідає мер Путивля Валерій Волков. – Тому логічно, що День народження міста буде саме в день пам’яті цього святого. Сьогодні також у нас відкрили пам’ятник князю Ігорю та Ярославні, це символ Путивля.

Монумент обійшовся міській адміністрації майже в 400 тисяч гривень. Але не встиг пам’ятник з’явитися, як злі язики вже пустили плітку про його знесення. Мер на це посміявся і назвав новину невдалим жартом.

Головне шоу чекало путивлян ввечері. На грандіозний концерт зійшлося близько 6 тисяч осіб. На сцені сяяли ілюзіоністи, показали світлове шоу барабанщики, факіри, а також знамениті зірки: Тамерлан та Олена Омаргалієва, півфіналіст «Голосу країни» Alekseev, група «Пара нормальних», кавер-група «Ретро Бенд Холлідей». Діти каталися на безкоштовних атракціонах, їли морозиво і від душі танцювали. Три iPhone знайшли своїх нових власників у конкурсі фотографій «Моє місто Путивль» – Іван Фірсов, Валерія Бутрим і Дарина Докукина були в захваті.

Також мерія нагородила преміями в розмірі від 400 до 1 тисячі гривень переможців міських конкурсів на: кращий двір (Лариса Воронцова), ОСББ ( «Карат-23»), будинок (Алла Фірсова), клумбу (Антоніна Журавська), вишиванку (Ігор Костюченко, Дарина Фірсова, сім’я Пісний).