Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Трактор, піч для хліба і телевізори

  • 15.02.2017
  • газета "Неделя"
2017

Свеський психоневрологічний інтернат отримав майже мільйон гривень.

Наприкінці минулого року Сумською обласною радою виділені кошти для поліпшення умов перебування мешканців комунальної установи Сумської обласної ради Свеського психоневрологічного інтернату.

інтернат1

За сприяння команди народного депутата по нашому 159 виборчому округу Андрія Деркача – депутатів Сумської обласної ради Костянтина Товстухи та Олега Бояринцева, наш інтернат отримав 935 тисяч гривень. Такі гроші ми отримали вперше за багато років!

В першу чергу зробили капітальний ремонт їдальні: заміна віконних блоків на суму 112 тис. грн, що сприяло і заощадженню енергоносіїв, і створенню затишку. Для харчоблоку придбані нові холодильні шафи, морозильний ларь, варочний котел, електроплита, овочерізка, картоплечистка, сковорода електрична, мийні ванни 3-х секційні, виробничий стіл, візки для сушки посуди. Куплена пекарська шафа, відтепер у нас завжди свіжий хліб.

У пральному цеху – свято! Встановлено нову пральну машину на 50 кг, центрифугу та теплові пушки. Для мешканців корпусу № 1, 2 куплено три дивани, два телевізори «Samsung». Для покращення обслуговування підопічних придбані 3 комп’ютери.

На підсобне господарство купили трактор з сільськогосподарським обладнанням: культиватором, грунтофрезою, картопле­саджалка двохрядна, картопле­копалка, косарка, валкоутворювачом тощо, що в значній мірі збільшить кормову базу для тваринництва та дасть змогу поліпшити харчування підопічних.

Підкреслюємо, що за весь час існування нашого закладу кошти в такому розмірі не виділялися ніколи. Тож від імені адміністрації та мешканців інтернату – Велика Дяка всім, хто небайдужий до життя особливих людей. Народному депутату України Андрію Деркачу, депутатам Сумської обласної ради Костянтину Товстусі, Олегу Бояринцеву, директору Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Михайлу Дубровському, голові Ямпільської районної державної адміністрації Ірині Панченко бажаємо всього найкращого, міцного здоров’я рідним, Божої ласки та благословення.

С.М. Киркач, директор КУСОР Свеського психоневрологічного інтернату


ВІД РЕДАКЦІЇ


На минулому тижні Све­ський психоневрологічний інтернат, де перебувають більше 160 хворих, відвідав народний депутат А. Деркач. Мета відвідин – упевнитись, що в цьому закладі створено гідні умови для хворих. Адже величезний скандал навколо психлікарні в Охтирському районі, де, як виявилось, не працювало опалення, тільки набирає обертів.

За словами нардепа, він мав особисто впевнитись, що в інтернаті в його окрузі люди не помирають від холоду. Він подякував персоналу за відповідальність і турботу. Звісно, в інтернаті є проблеми, побутові недоліки і побажання хворих, тож вирішено ближчим часом приділити їм увагу, наприклад, замінити сантехніку і облаштувати сучасні кімнати гігієни.

Температура на момент візиту була +19-20 градусів.