Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Трудівники поля і не тільки

  • 23.11.2016
  • газета "Неделя"
2016

18 листопада в районному будинку культури зібралися ті, хто своєю працею забезпечує всіх нас хлібом. Це і механізатори, і комбайнери, і фермери. Працьовиті люди, врожайні землі – це найдорожче багатство, яким Україна могла пишатися завжди.

Привітати працівників сільськогосподарської галузі, подякувати за їх нелегку, але таку важливу діяльність приїхав народний депутат України А. Деркач.

1

За значний внесок у розвиток агропромислового комплексу Глухівщини він нагородив директорів ТОВ «Велетень» Надію Вайло, ТОВ «Глухівський елеватор» Олександра Мельника, ПП «Зажинок» Анатолія Геращенко, ПП «Лан» Сергія Ахромеева. Також подяки від народного депутата отримали деякі працівники сільського господарства.

Теплі слова на адресу винуватців торжества прозвучали від представників районної влади – т.в.о. голови райдержадміністрації Володимира Гаркавого та голови райради Олексія Ткаченко.

2

Вони відзначили грамотами підприємця з Фотевіжа Олександра Люлькова, завідувача Шалигинською ветеринарною ділянкою Олексанра Банчукова, голову фермерського господарства «Велес» з села Горіле Олексія Пащенка, голову фермерського господарства «Надія» с. Шевченкове Михайла Краснощока, генерального і виконуючого директорів СОК «Добробут Шевченкове-2015» Валерія Ільченко і Вадима Стокальского, підприємців Михайла Кургана з Есмані і Івана Скрипку з Білокопитове.

Після офіційної частини для аграріїв поля прозвучали музичні вітання від аматорів сцени.

Окремий свято для своїх співробітників організувало ТОВ «Велетень» в інституті СНАУ. Традиційно керівник підприємства Надія Вайло підвела підсумки року, відзначила кращих працівників, вручивши їм грошові премії.

За окремим сценарієм святкували майже в кожному селі.