Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Турнік на стометрівці

  • 08.06.2017
  • газета "Неделя"
2017

Глухівчани заробили силою 3,2 тисячі гривень для маленької Серафими.

Глухів відвідала команда «Upstream», і за підтримки арт-кафе «Time» вони змогли провести кілька соціальних проектів. Першою була молодіжна програма «Адреналін», яка пройшла в школі мистецтв ім. М. Березовського. Протягом трьох днів молоді хлопці мали можливість обговорити злободенні теми алкоголю, куріння, дошлюбних стосунків, абортів, насильства. А конкурси, подарунки та лотерея додали позитивних емоцій. Особлива подяка – адміністрації міста, відділу культури і керівництву школи мистецтв.

Другим соціальним проектом став «Турнік-рятівник». У центрі міста на стометрівці був встановлений турнік, і будь-який перехожий міг своєю силою заробити гроші на лікування Серафими Іщенко. Кожне підтягування додавало 1 гривню спонсорської допомоги. За підтримки підприємця Василя Каганцова, Олега Лати, народного депутата України Андрія Деркача, підприємця з Закарпаття, магазинів «1000 дрібниць» і «Автозапчастин», а також самих жителів Глухова, які не тільки підтягувалися заради дівчинки, а й самі робили внески, на лікування Серафими було зібрано 3244 грн. Велика подяка всім, хто брав участь і підтримував!

І останнім заходом стала зустріч в арт-кафе «Time» з конкурсами, іграми та веселим спілкуванням. Є бажання на цьому не зупинятися і продовжувати робити для міста і інші благодійні проекти, але вже за допомогою місцевих хлопців.