Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

У Глухів їде провідний мамолог країни

  • 24.10.2016
  • газета "Неделя"
2016

У суботу, 29 жовтня, жінки і дівчата запрошуються на безкоштовний профілактичний прийом, який пройде в кабінеті №8 поліклініки (вул. Києво-Московська, 47) з 9 до 19.00.

До громадської приймальні народного депутата України А.Л. Деркача постійно надходять звернення мешканців округу, які стосуються медичних питань. Зокрема, надання допомоги в лікуванні або прийомі у вузькопрофільних фахівців.

Андрієм Деркачем була запропонована програма «Здоров’я жителів Сумщини», в рамках якої передбачені публічні лекції відомих українських лікарів і індивідуальні прийоми провідних фахівців України в різних областях медицини.

Одна з найбільш актуальних проблем в Україні – рак молочної залози. Тому перший етап реалізації даної програми в Глухові та районі – прийом маммолога-онколога Бугайцова Сергія Георгійовича, засновника наукового напрямку по розробці комплексної програми реабілітації жінок, хворих на рак молочної залози.

У суботу, 29 жовтня, жінки і дівчата запрошуються на безкоштовний профілактичний прийом, який пройде в кабінеті №8 поліклініки (вул. Києво-Московська, 47) з 9 до 19:00.

Довідки та попередній запис на прийом по телефону: 050-523-77-78

Бугайцов Сергій Георгійович – головний науковий співробітник відділу радіоіндукованих онкологічних захворювань Інституту клінічної радіології ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України», академік АНВО України, доктор медичних наук, доктор наук з державного управління, професор, автор 130 наукових статей, а також 3 монографій .