Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

У Глухові яскраво відсвяткували День міста

Першого вересня Глухів відзначає одразу три свята: 78-річницю визволення від німецько-фашистських загарбників, День міста та День знань.
  • 01.09.2021
  • газета "Неделя", Sumy Today, Sumy Post, 0542.ua, Глухов.Инфо
2021

Першого вересня Глухів відзначає одразу три свята: 78-річницю визволення від німецько-фашистських загарбників, День міста та День знань.

Міський голова Надія Вайло привітала глухівчан зі святом та наголосила на тому, що завжди потрібно триматися у єдності.

– Щоб сьогодні наші діти пішли до школи, комусь потрібно було віддати життя. У 43-у році наше місто стало вільним від німецько-фашистських загарбників. Наші діди та прадіди перемогли у цій війні, а ми повинні віддячити за це своєю любов’ю до свого рідного міста, добрими справами та починаннями, – зазначила міський голова Надія Вайло.

А вже на концерті увечері зі сцени привітав народний депутат України, лідер партії «НАШ КРАЙ» Андрій ДЕРКАЧ.

– Низький уклін нашим дідусям і бабусям за те, що ми маємо можливість відзначати свята! Символічно і те, що в цьому році ми так само можемо відзначити без іншого загарбника – колишнього мера Мішеля Терещенка. Цей інтурист не окуповував місто, але, тим не менш, глибоко запустив руки в казну і створив павутину корупції, яка до сих пір заважає розвитку міста. Але я переконаний, що разом ми зможемо це подолати. І Глухів буде процвітати, розвиватися, і стане по-справжньому комфортним, – зазначив А. Деркач.

Також депутат привітав учнів, студентів та педагогів з Днем знань і поділився, що  Глухів, з його давньою педагогічною традицією, повинен стати першим містом в країні, де встановлять пам’ятник вчителю.

«Поки що ця ідея на етапі обговорення. Можливо, це буде скульптурна композиція. Або екран в центрі міста, який буде транслювати ролики про наших педагогів. Але ми точно знайдемо кошти реалізувати її в самий найближчий час. Безумовно, це народний проект. Тому партія «Наш край» оголошує конкурс на кращий проект пам’ятника. У день вчителя ми підведемо підсумки і оголосимо переможця», – запевнив А. Деркач.