Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

У гості з вітаннями

  • 10.05.2017
  • газета "Неделя"
2017

Напередодні Дня Перемоги ветерани отримали символічні подарунки.

Що треба стареньким ветеранам? Увага. Від колишніх колег і дітей-онуків, від нинішньої влади і сусідів. Традиційно вже багато років поспіль у переддень свята скромні подарунки від щирого серця передає народний депутат Андрій Деркач. При нагоді частину вручає особисто, а більшість, звісно, розвозять і представники місцевої влади, і волонтери.

Так, цьогоріч у переддень Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні кілька сотень учасників бойових дій, інвалідів війни та ветеранських вдів із Глухова і району, Ямпільського, Середино-Будського, Кролевецького, Конотопського, Путивльського і Шосткинського районів отримали вітальні листівки і продуктові набори.

Наприклад, керівництво Глухівської районної державної адміністрації та районної ради спільно з сільськими та селищним головами відвідали ветеранів та привітали їх зі святом. Очільники їздили від села до села, аби вшанувати та привітати усіх, хто був причетний до важких воєнних подій. У Глухові вітали депутати міськради.

Старенькі ветерани, мов діти, раділи гостям. Дехто слізно запрошував до хати, дехто ніяковів, та кожен із них не приховував задоволення і навіть сліз.