Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

У Шостці переможці квесту до Дня міста отримали Apple-подарунки

Третього вересня знавці пам'ятних місць рідного краю мали нагоду весело провести час та отримати IPad, Apple Watch та AirPods. Саме такі подарунок до Дня міста Шостки зробили громадська організація «НАШ КРАЙ - Сумщина» та благодійний фонд Андрія Деркача «Наше майбутнє».
  • 04.09.2021
  • газета "Неделя", Sumy Today, Sumy Post, 0542.ua, Глухов.Инфо
2021

Третього вересня знавці пам’ятних місць рідного краю мали нагоду весело провести час та отримати IPad, Apple Watch та AirPods. Саме такі подарунок до Дня міста Шостки зробили громадська організація «НАШ КРАЙ – Сумщина» та благодійний фонд Андрія Деркача «Наше майбутнє».

Для цього потрібно було зареєструватися на сайті та позмагатися у квесті.

Учасники працювали в командах по двоє. Спочатку за певним висловом розшукали  агента, який дав завдання – відгадати номер телефону. Але, щоб з’ясувати цифри, необхідно було за підказками знайти вісім закодованих локацій. Перші три команди, які виконали завдання найшвидше, й отримали подарунки.

Переможцями та володарями двох IPad стала команда «КТ-17» студентів Микити Скоробагатого та Максима Марченка. Хлопці зізнаються, що до останнього не вірили, що це реальність, і вже за кілька години вони зможуть потримати у руках свої IPad.

– Було дуже круто! Квест цікавий, динамічний, потрібно проявити максимум логіки та швидко бігати. Якщо ви колись почуєте про таку подію у своєму місті – реєструйтеся без роздумів, – поділився враженнями Максим.

Apple Watch дісталися Андрію Малюку та Івану Гришку з команди «Огірки малосольні». Хлопці справилися з завданням другими.

– Вперше зустрічаю такий цікавий квест, коли потрібно бігати містом. За звичай, вони проходять в обмеженому просторі – в закритому приміщенні. А тут… бігаєш по місту, на тебе дивляться перехожі, щось підказують, допомагають. Та ще й такі подарунки. Супер! Дякуємо організаторам! Нам пощастило! – зазначив Іван.

Власниками AirPods стала команда «Грифіндор», до якої увійшли Вікторія Точило та Володимир Оснач.

Подарунки переможцям вручили на святковому концерті. Помічник народного депутата України, лідера партії «НАШ КРАЙ» Андрія ДЕРКАЧА, голова сумської обласної організації партії, депутат облради Валентин ДОБРОВ та міський голова Микола НОГА.

– Ви молодці! Цей квест – поєднання корисного з приємним. Ви вивчаєте історію рідного краю, активізуєте свої знання, кмітливість, а в нагороду отримуєте круті подарунки. Вітаю! – звернувся до переможців В. Добров.