Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Важко, але вирішити можливо

  • 10.01.2017
  • Газета "Неделя"
2017

Йде боротьба за створення госпітального округу з центром в місті Глухові.

Народний депутат Андрій Деркач напередодні свят направив звернення Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману з проханням взяти до уваги пропозиції та аргументи щодо визначення Глухова як центру госпітального округу і нового району.

За його словами, це складно, але можна вирішити.

«Два тижні представники Сумської обласної адміністрації намагаються переконати КМУ і всіх європейських експериментаторів в необхідності створення шести госпітальних округів в Сумській області, один з яких повинен бути в місті Глухові.

Провели спільну нараду з віце-прем’єром Геннадієм Зубко, аналізували ситуацію як з адміністративною реформою, так і з госпітальними округами Сумської області.

Виробили спільну позицію з губернатором Сумської області М. Клочко, новим головою обласної ради Токарем та начальником обласного управління охорони здоров’я за участю депутатів облради різних фракцій. В результаті підготували звернення на Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана і будемо контролювати хід підготовки Постанови Кабінету Міністрів України з цього питання. Це важливо, оскільки під сформовані госпітальні округи можливо буде провести подальшу адміністративну реформу зі зміцненням.

Наше завдання – зберегти місто Глухів гідним економічним і культурним центром», – пише А. Л. Деркач в соцмережі.

Нагадаємо, пару тижнів тому депутати Глухівських районної і міської рад ухвалили спільну заяву, під якою вже зібрано більше 15 тисячі підписів. Люди категорично проти того, щоб Глухівщину розділили між Шосткою і Конотопом. Одним з головних «козирів», крім історико-культурної цінності міста, є можливість доїзду до Глухова з будь-якої точки округу (передбачається, що це будуть Путивльський та Глухівський райони) за так звані 60 золотих хвилин.

До 1 лютого 2017 року МОЗ повинен внести до Кабміну проект нормативно-правового акта щодо переліку госпітальних округів в Україні.