Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

«Вчитель – це не професія, це місія»

  • 04.10.2017
  • газета "Неделя"
2017

До Дня працівників освіти педагоги отримали багато квітів, сюрпризів і вдячних слів.

Традиційними концертами, святковими зібраннями у будинках культури і шкільними флеш-мобами відзначено День вчителя. Звичайно, найбільш креативно вітають педагогів школярі: діти не тільки готують пісні, а й зустрічають зранку з осінніми квітами, осипають компліментами та готують різні жартівливі вітання. Втім, продовжують зізнаватись вчителям у повазі й дорослі.

день учителя

– Вчитель – це не лише професія, це скоріше місія. Ви, дорогі педагоги, зараз виховуєте покоління, яке піде на пенсію уже після 2070 року. І ці діти пронесуть у майбутнє все, що буде закладено сьогодні. Важливо дати не тільки грунтовні знання, а й моральні засади їх застосування, – підкреслив важливість праці вчителя народний депутат України Андрій Деркач.

У Глухові він особисто побував у школі-інтернаті, привітав працівників освіти району зі сцени РБК. Також провів кілька неформальних зустрічей у колективах шкіл Ямполя, Дружби, Кролевця. Скрізь педагоги питали про нову реформу освіти, про державне фінансування, просили допомогти або з ремонтом школи, або з придбанням сучасної техніки.