Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Вдягнути медика

Нардеп Андрій Деркач передав на округ тисячу захисних костюмів багаторазового використання. 
  • 03.04.2020
  • газета "Неделя"
2020

Нардеп Андрій Деркач передав на округ тисячу захисних костюмів багаторазового використання. 

Тисячу захисних костюмів для медиків передав у різні медичні заклади округу народний депутат Андрій Деркач. Зокрема, у Глухові 100 комбінезонів розподілили для ЦПМСД, лікарні, швидкої допомоги і поліції. Як повідомив депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев, який привіз допомогу, костюми пошиті у Кролевці фабрикою «Ярослав», яка оперативно освоїла новий вид продукції. Шиють комбінезони за всіма стандартами.

Як зазначили глухівчани, сьогодні медики залишаються практично незахищеними, спецкостюмів у достатній кількості нема. За словами медичного директора Глухівської міської лікарні, вони з дня на день очікують на 200 одноразових костюмів, але їх вистачить буквально на 4-5 днів роботи у випадку спалаху коронавірусу у Глухові. Тож кожен костюм – на вагу золота. Без засобів захисту і сімейні лікарі.

Особливої уваги потребують працівники місцевих підстанцій швидкої допомоги: від Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги, структурними підрозділами якого вони є, централізовано нічого не поступає.

Крім Глухова, таку необхідну підтримку отримали ЦРЛ Ямполя, Середино-Буди, Путивльського району, амбулаторії ОТГ.