Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

ВР пропонують передати готелі “Національний” та “Київ” на баланс ФДМ

  • 20.07.2016
  • "Інтерфакс-Україна"
2016

Народний депутат Андрій Деркач (позафракційний) зареєстрував у Верховній Раді проект постанови, що передбачає передачу двох готельних комплексів – “Національний” і “Київ” з балансу Управління справами Ради до Фонду державного майна з подальшою приватизацією.

Як повідомила у вівторок прес-служба А. Деркача, відповідно до проекту постанови парламенту “Про деякі питання управління майном, що забезпечує діяльність Верховної Ради України”, планується також передати до Фонду державного майна будівельний комбінат, який нині на балансі управління справами Верховної Ради.

У пояснювальній записці до проекту наголошується, що передача готельних комплексів і будкомбінату створить умови для отримання додаткових коштів від публічної, прозорої приватизації зазначених об’єктів на аукціоні, що, в свою чергу, сприятиме наповненню держбюджету і стабілізації економічної ситуації в країні.

“Відповідно до положень статей 28,32,35 Закону України “Про статус народного депутата”, а також статей 46,118 і 126-1 Житлового кодексу Української РСР, які роз’яснюють забезпечення депутатів житловими і службовими приміщення, номерами в готелях, не передбачено забезпечення ВР власними готельними комплексами, а також будівельним комбінатом”- зазначено в проекті постанови, зареєстрованому А.Деркачем.

Автор зазначає, що утримання на балансі Управління справами апарату Ради згаданих комплексів вимагає набагато більших витрат, ніж оплата тимчасового перебування народних депутатів у готельному номері або надання їм службового або житлового приміщення.