Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Все починається зі школи

У Глухові до Дня Збройний сил України не планувалось загальноміських урочистостей, але святкові заходи патріотичного спрямування провели в усіх навчальних закладах, організувалось кілька цікавих акцій на підтримку армії.
  • 10.12.2018
  • газета "Неделя"
2018

До Дня Збройних сил України найбільше готувалися навчальні заклади.

У Глухові до Дня Збройний сил України не планувалось загальноміських урочистостей, але святкові заходи патріотичного спрямування провели в усіх навчальних закладах, організувалось кілька цікавих акцій на підтримку армії. Зокрема, адміністрація і студенти ГАТІ СНАУ передали величезні коробки з продуктами нашим солдатам.

Віднедавна причетними до військової справи стали учні Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. Тож у них цей день виявився своєрідним заліком на зрілість. Перш за все запросили сусідів – представників військових частин, зокрема, 16 ОМПБ, товариші яких зараз перебувають у зоні проведення Операції об’єднаних сил.

До ліцеїстів завітали народний депутат України Андрій Деркач, депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев, депутати Глухівської міської ради Анатолій Москаленко та Володимир Прокопенко, голова міської ради ветеранів війни, праці та Збройних сил Олександр Мельник, ветеран Збройних сил Микола Ільченко.

Народний депутат України Андрій Деркач не тільки вітав зі святом, а й вручав подяки, цінні подарунки військовим та ветеранам. Школярі ж отримали сертифікат на придбання оснащення для стрілецького тиру разом із запевненням всіляко підтримувати навчальний заклад.

Юні ліцеїсти в майбутньому стануть гідними захисниками Батьківщини, вони активно займаються в гуртках військово-патріотичного та спортивного спрямування. І хоч заняття для більшості тривають кілька місяців, перші показові виступи виявили непогане володіння прийомами з військового багатоборства, самбо, самооборони. Найстарші ліцеїсти на швидкість набивали набоями магазин, менше ніж за півхвилини розбирали та збирали автомат.