Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Ями та тріщини

Районні депутати просять уряд закінчити ремонт дороги до ПП «Катеринівка».
  • 27.02.2020
  • газета "Неделя"
2020

Районні депутати просять уряд закінчити ремонт дороги до ПП «Катеринівка».

На сесії, яка відбулась 19 лютого, депутати Глухівської районної ради підписали звернення до Прем’єр-міністра України, голови Державного агентства автомобільних доріг, начальника служби автомобільних доріг у Сумській області. Вони просять включити в реєстр фінансування на 2020 рік кошти на ремонт автомобільної дороги міждержавного значення Р-65 на дільниці Глухів – ПП «Катеринівка».

Щоб влада вищих рангів могла оцінити глибину проблем (і ям!) зазначеного відрізку дороги, представники району детально розклали по полицях усі нюанси.

«…На дільниці дороги Глухів – ПП «Катеринівка» виникла глибока колійність та ямковість. Більша частина покриття усіяна сітками тріщин, у результаті руйнування яких з’являються нові ями, що створює аварійну ситуацію, незручності для перевізників товарів суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та осіб, які перетинають державний кордон. Це негативно впливає на імідж нашої держави», – йдеться у зверненні.

Депутати наголосили, що подальша експлуатація автомобільної дороги без належного ремонту може привести до повного її руйнування.

Нагадаємо, дорожнє питання по Р-65 представники районної влади останні років десять неодноразово підіймали перед урядом. Зрушення трапились у 2018 році, коли за підтримки народного депутата Андрія Деркача тут було проведено ремонт 3,8 км на 40 млн грн. Це вдалось зробити за так звані «митні гроші», які надходили від перевиконання митних платежів по всій території України. Утім, повністю дійти до ПП «Катеринівка» не вдалось, гроші більше не виділялись.