Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Yasnovelmozhnomu panu Danilovu, zoologu luganskomu, – нардеп Деркач звернувся до Данилова на латинці, попередивши про злочинні накази

Народний депутат України Андрій Деркач звернувся до секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексія Данілова, повідомивши про наслідки виконання злочинних наказів.
  • 30.09.2021
  • Strana.UA, 112.ua, News One, ZIK, КП в Україні, Українські новини, Вести
2021

Народний депутат України Андрій Деркач звернувся до секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексія Данілова, повідомивши про наслідки виконання злочинних наказів.

Про це Деркач повідомив в своєму Telegram-каналі, почавши звернення на латиниці.

“Yasnovelmozhnomu panu Danilovu, zoologu luganskomu, obroki i mzdu sobirayushchemu…”, – написав Деркач, додавши переклад свого звернення російською мовою. – “Ясновельможному пану Данилову, зоологу луганскому, оброки и мзду собирающему, потоки бурлящие в русло на Банковой направляющему, на СНБО в личине секретаря восседающему, интуристов обслуживающему, людям нашим обиды и воровство чинящему.

Доколе же латынь – суть язык мертвый, а латиница – буквицы заморские; доколе длань секретаря буйствующая на язык украинский санкцию карающую не возложила, да перстом царственным мову родную на латиницу не изменила, на родном государственном языке изъясним факты мракобесия на закон посягающего, узурпацию власти обличающие и членов СНБО юродство выявляющие”, – написав Деркач.

У самому зверненні Деркач повідомив, що мова йде про державну зраду та дії проти народного депутата України в цілях міжнародного злочинного угруповання.

“Мною була отримана інформація, яка свідчить про вчинення вищевказаних персонажем особливо тяжкого злочину проти інтересів держави – державної зради. Громадянин Данілов діяв на прохання іноземної держави навмисно проти народного депутата України, тим самим сприяючи бізнесменам і політикам – членам міжнародної злочинної організації, які грабували й продовжують грабувати нашу державу”, – написав нардеп.

Андрій Деркач заявив, що, за інформацією журналістів-розслідувачів, введення персональних санкцій проти нього є діями Данілова у відповідь на особисте прохання працівників посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, які лобіюють інтереси викритого ним і його колегами міжнародного злочинного угруповання.

“У Данілова сформувалося хибне уявлення про те, що прикриваючись колективною відповідальністю всіх членів РНБО України, він зможе уникнути кримінальної відповідальності за скоєні злочини. Хотілося б звернути увагу громадянина Данілова на те, що у нього є можливість уникнути відповідальності, скориставшись положенням ст. 60 Конституції України, а саме: “ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність”. Правда, не факт що ця норма звільнить від відповідальності в тому випадку, коли він особисто сфальсифікував матеріали для прийняття такого наказу”, – зазначив Деркач.

За словами нардепа, незважаючи на те, що, за даними з офіційних джерел, РНБО застосувала до нього санкції за пропозицією Служби безпеки України – у відповідь на запит його адвоката в СБУ заявили, що у них відсутня будь-яка інформація компрометуючого характеру, яка могла б стати причиною персональних санкцій. Також, нардеп заявив про те, що крім нього під санкції несправедливо потрапили й представники засобів масової інформації.

“Я та інші народні депутати і журналісти-розслідувачі завжди співпрацювали в своїй діяльності з журналістами різних видань, які допомагали викривати і висвітлювати факти міжнародної корупції та зовнішнього управління, деякі з них (NewsOne, ZIK, “112 Україна”,  Страна.ua, Шарій.net , Only News, “Ера-Медіа”) також потрапили під “санкційний напал” РНБО України, тим самим дії Данілова створили перешкоджання професійній журналістській діяльності, що підпадає під ознаки кримінального злочину”, – зазначив нардеп.