Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

За фактом стеження за нардепом Деркачем відкрито кримінальне провадження

Національна поліція України розпочала досудове розслідування в окремому кримінальному провадженні за фактами незаконного стеження за Андрієм Деркачем.
  • 22.05.2018
  • Інтерфакс-Україна, РБК-Україна, Обозреватель
2018

Національна поліція України розпочала досудове розслідування в окремому кримінальному провадженні за фактами незаконного стеження за Андрієм Деркачем.

Про це йдеться в листі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, опублікованому народним депутатом на своїй сторінці в Facebook.

Згідно з повідомленням, поліція відкрила кримінальне провадження №12018000000000268 від 28.04.2018 за ч. 2 ст. 344 КК України за фактом злочину “Втручання в діяльність державного діяча”.

“Викладені у Вашому депутатському зверненні факти будуть перевірені в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні”, – зазначає Аваков.

Деркач заявив, що вже кілька місяців СБУ з подачі НАБУ веде за ним і за його помічниками незаконне стеження.

“Це почалося після мого спілкування з детективами НАБУ по втручанню антикорупційного бюро вибори президента США. Організовує цю провокацію по команді з центру начальник СБУ в Сумській області Косинський та директор Харківського територіального НАБУ Кравченко. Діяльність без санкцій по збору інформації координує радник начальника Сумського СБУ Дульський”, – написав Деркач.

Як повідомлялося, в липні 2017 року ГПУ відкрила провадження і почала досудове розслідування за заявою Андрія Деркача про незаконне втручання НАБУ, посадових осіб посольства України в США та інших представників української влади у вибори президента США.