Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

«За вибори і кришування контрабанди»

Нардеп від Сумщини Андрій Деркач оприлюднив документи з «подвигами» звільненого заступника голови СБУ.
  • 19.06.2019
2019

Нардеп від Сумщини Андрій Деркач оприлюднив документи з «подвигами» звільненого заступника голови СБУ.

Президент Володимир Зеленський звільнив двох заступників голови Служби безпеки та 5 начальників обласних управлінь відомства. Зокрема, про це повідомляє pravda.com.ua.

Під час брифінгу у вівторок заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка сказав, що заступників голови СБУ Олега Фролова і Владислава Косинського звільнили тому, що посадовці “причетні до багатьох протиправних діянь, в тому числі, які вчинялися під час виборчої кампанії”.

“І це, насправді, для них тільки початок цього шляху, я маю на увазі звільнення, інші речі будуть здійснюватись у процесуальному порядку”, – зазначив Рябошапка.

В АП також кажуть, що звільнені керівники регіональних управлінь “відзначилися в негативному плані у явищах, які пов’язані з контрабандою”.

«Много раз обращал внимание власти и общественности к противоправной деятельности заместителей главы СБУ Фролова и Косинского. Писал обращения… По ним неоднократно возбуждались уголовные дела…Но предыдущая власть никак не реагировал и не слышала в упор.
Президент Зеленский принял одно из первых волевых и правильных решений. Поддерживаю!» – так прокоментував новину народний депутат України Андрій Деркач.

Він також виклав у фейсбуці кілька документів, де можна знайти цікаві факти про діяльність колишнього керівника управління СБУ у Сумській області. Зокрема, мова йде організацію незаконного слідкування, в тому числі за журналістами, різні кримінальні схеми.