Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Заклали великий сад

Більше сотні молодих вишень, черешень, слив та абрикос висадили минулими вихідними на станції юних натуралістів у Ямполі.
  • 10.10.2018
  • газета "Неделя"
2018

У Ямполі на станції юних натуралістів посадили черешні, сливи та абрикоси.

Більше сотні молодих вишень, черешень, слив та абрикос висадили минулими вихідними на станції юних натуралістів у Ямполі. Разом з учнями та педагогами працювали і високопоставлені гості, зокрема, народний депутат Андрій Деркач, голова Ямпільської районної ради Ольга Губар та голова райдержадміністрації Ірина Панченко. Щоб налаштувати гостей на бадьорий лад, вихованці приготували танець, після чого всі дружно пішли до уже розробленої ділянки.

– Наявність фруктового саду на території Ямпільської СЮН є важливою складовою в екологічному вихованні, прищепленні любові та допитливості вихованців, розвитку умінь і навичок в галузі садівництва. Сади покращують наше життя, мікроклімат, очищують повітря, приваблюють птахів та дарують соковиті плоди. А ще – це гарне місце для спостереження за живою природою та проведення різних дослідів з рослинами, – розповідає директор закладу Сергій Мерцалов.

За його словами, традиції садівництва на Ямпільщині дуже сильні. Так, знаменитий генетик-селекціонер Семен Черненко, який народився у селі Грем`ячка і починав свою діяльність у Воздвиженському сільськогосподарському училищі, ще на початку 1900-х років залишив після себе прекрасний сад на 300 гектарах. Він став автором більше 60 сортів яблук і груш. Деякі з цих сортів на початку 2000-х подарувала станції юних натуралістів його донька Катерина Черненко, продовживши традиції закладання нових садів. А в цьому році вагомий внесок в цю благодатну справу зробив народний депутат Андрій Деркач, який допоміг юннатам придбати посадковий матеріал.

Будемо сподіватись, що всі деревця приживуться і скоро дадуть урожай.