Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Андрій Деркач привітав жінок зі святом весни

Народний депутат Андрій Деркач привітав жінок зі святом весни та подякував за те, що вони дуже багато роблять для своїх сімей та країни.
  • 08.03.2019
  • газета "Неделя"
2019

Народний депутат Андрій Деркач привітав жінок зі святом весни та подякував за те, що вони дуже багато роблять для своїх сімей та країни.

Напередодні Міжнародного жіночо дня, 7 березня, народний депутат Андрій Деркач зустрівся з жінками на своєму виборчому окрузі, вітаючи їх зі святом. Розпочалось міні-турне зранку зі Зноб-Новгородської ОТГ Середино-Будського району, де у приміщенні селищної ради він квітами, почесними грамотами і подарунками вітав місцеве жіноцтво. У райцентрі у будинку культури зібралися представниці різних закладів, організацій, підприємств. Звертаючись до них зі сцени, депутат говорив і про роль жінки у суспільстві, і про її значимість у родині, і про виховання дітей, не говорячи про щоденний побут кожної родини. Зал, сміючись, аплодував за його слова «Дякую вам всім за те, що ви так багато «нічого не робите».

У Дружбівській ОТГ жителі громади зібрались у міському палаці культури. Величезний за розмірами будинок культури ледве вмістив всіх бажаючих насолодитись виступами місцевих артистів, подивитись на номери у виконанні свої онуків і дітей. До речі, ДК сьогодні радує ремонтом, вже замінені всі вікна, відреставрований танцювальний зал, йдуть фасадні роботи. Головне, що там тепло. Звісно, і настрій у жіноцтва Дружби святковий, а тут іще й народний депутат приїхав особисто засвідчити свою повагу.

«Такі свята дуже потрібні, вони єднають родини, покоління. Пам’ятаю, як ми у школі дарували вчительці якусь вазочку, як довго думали, чим порадувати однокласниць. Звісно, щороку задовго до 8 березня обдумував сюрприз для мами, дружини, тоді для доньок. Зараз уже онучку буду вітати. І це свято у нас не відібрали», – сказав він.

У Ямполі у районному ДК теж аншлаг, вільних місць нема. Кажуть, що на 8 березня тут завжди людно, а артисти готують нову програму. Дійсно, почався концерт цікавою хореографією, номер виконували хлопці різного віку. Вони і троянди у зал кидали, і на колінах стояли перед жінками. Натомість зал виражав своє задоволення аплодисментами. Народний депутат Андрій Деркач – з весняними тюльпанами та вітаннями. Грамоти отримали і мами-героїні, і педагоги, і приватні підприємці. У Глухові депутат теж був гостем на районному святі. Він вручив подяки жінкам-військовослужбовцям, медикам, головам сільських рад. Як і скрізь, працівники культури продемонстрували здатність дивувати знову і знову.