Меню
Андрей Деркач
Народный депутат
Украины
Назад к списку публикаций

Андрій Деркач: “Вимагаємо відставки міністрів охорони здоров’я і аграрної політики”
2015

  • 15.12.2015
  • НЕДЕЛЯ
2015

Заступник голови депутатської групи “Воля народу” Андрій Деркач запропонував фракціям коаліції на цьому тижні узгодити та внести на розгляд Верховної Ради проекти постанов про звільнення міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі та міністра аграрної політики і продовольства Олексія Павленка через неефективність останніх.
12-300x222Виступаючи парламентської трибуни Андрій Деркач наголосив, що «група «Воля народу» складається з депутатів-мажоритарників, які відчувають потреби простих людей, та будуть прикладати всі зусилля, щоб Ви не забалакали факти погіршення життя громадян, завдяки діючому Уряду, корупції у владі та знищення місцевого самоврядування, сільрад – гаслами економічних та адміністративних реформ.
Більш за все зараз потерпають селяни, жителі малих міст, люди передпенсійного віку та пенсіонери, тому ми, від імені депутатської групи «Воля народу», вимагаємо негайного розгляду Верховною Радою законопроектів, від яких напряму залежить якість життя простих українських громадян. А саме:
— законопроект №1086 щодо виходу жінок на пенсію у віці 55 років, до якого Президентом України застосовано право вето;
— законопроект №1418 щодо підвищення до 6 відсотків мінімального розміру річної орендної плати за користування земельною ділянкою сільськогосподарського призначення (паєм);
— законопроект № 0901, що прийнятий у першому читанні, щодо посилення заходів боротьби з фальсифікацією молочних продуктів, який передбачає надання права КМУ встановлювати граничний рівень цін на молоко(не може ціна на молоко залишатися на рівні 2,50 грн., якщо курс долару збільшився втричі);
— законопроект №1481 щодо врегулювання питання відумерлої спадщини.
Крім цього, хочемо звернутися до членів парламентської коаліції з пропозицією.
Ми постійно стримуємо свої емоції, як їх стримують поки що наші співгромадяни, намагаємося об’єктивно оцінювати процес проведення реформ та дій Ваших урядовців в країні.
Ми не створюємо з цього піар-приводів та шоу на трибунах і ефірах, як це роблять деякі представники коаліції, які на словах говорять людям про розуміння їх скрути, а кнопки при цьому натискують за погіршення соціальних стандартів та призначення міністрів фахівців в лапках.
Тому, щоб уникнути звинувачень в популізмі, пропонуємо на цьому тижні фракціям коаліції спільно узгодити та внести на розгляд Верховної Ради наступні проекти постанов:
  Постанова «Про звільнення з посади Міністра охорони здоров’я України Квіташвілі».
В підсумку, за 5 місяців своєї діяльності головний ескулап країни не здійснив жодного адекватного кроку для поліпшення роботи медичних закладів. Через його нехтування інтересами простих українських громадян порушуються їх конституційні права на охорону здоров’я та медичну допомогу, провокується зростання цін на ліки. Цілі категорії громадян позбавляються можливості ефективного та доступного медичного обслуговування через його бездіяльність по сертифікації лікарських засобів, організації закупівлі вакцин, препаратів для хворих на діабет.
  Наступна постанова: «Про звільнення з посади Міністра аграрної політики та продовольства України Павленка»
Через його нехтування інтересами галузі відсутня робота за програмами державної підтримки розвитку сільськогосподарського виробництва. Особливо це відчутно у галузі тваринництва, де йде катастрофічне скорочення поголів’я худоби. Бездіяльність міністра яскраво видно і у відсутності уваги до процесу формування ціни на молоко переробними підприємствами.
Можемо констатувати відсутність державного контролю над системою ціноутворення на сільськогосподарську продукцію.
У разі, якщо коаліція не буде спроможна внести відповідні подання по звільненню міністрів Квіташвілі та Павленко, депутатська група «Воля народу» до кінця тижня внесе їх самостійно. Ми переконані у своїй правоті та знаємо, що і у представників коаліції є багато запитань щодо роботи Уряду та цих урядовців. Але у цьому випадку, як у відомому брудному прислів’ї, потрібно не ліжка переставляти, а міняти міністрів у Вашому супер публічному Уряді. Або хоча б починати це робити у особливо критичних випадках.»

НЕДЕЛЯ